Więcej...

Polityka Prywatności

 

Zależy Ci na prywatności? Zapoznaj się z naszą polityką i dowiedz się, jak BEERPUBS chroni Twoją prywatność.

 

 

Polityka Prywatności BEERPUBS

 

Podczas rejestracji z BEERPUBS NIE wymagamy bardziej osobistych danych, jak pełne imię i nazwisko, adres, i data urodzenia. Prosimy tylko o podanie roku urodzenia, płci i kraju pochodzenia dla celów statystycznych, dzięki czemu poznamy popularność BEERPUBS wśród obu płci i w różnych grup wiekowych.

 

Zarejestrowani użytkownicy

Podczas rejestracji użytkownik zakłada konto z hasłem. Musi także zaznaczyć pole potwierdzające, że osiągnął wiek pozwalający na legakne spożywanie alkoholu w jego kraju zamieszkania (np. 18 lat w Polsce). O dane na temat roku urodzenia, płci oraz kraju zamieszkania prosimy wyłącznie dla celów statystycznych.

 

Anonimowość

W czasie rejestracji użytkownik może zdecydować, czy na stronie woli posługiwać się swoją prawdziwą tożsamością (nazwą użytkownika i zdjęciem), czy pozostawać anonimowym dzięki stosowaniu aliasa. Jeśli użytkownik nie chce ujawniać swojej tożsamości podczas czynności wykonywanych na stronie (np. pisząc komentarze, oceny piw i pubów, używając czatu itd.), musi on wybrać nazwę oraz zdjęcie/awatar, dzięki którym pozostanie anonimowy.

 
Kiedy użyjemy Twoich danych osobowych?

W normalnych okolicznościach użyjemy danych personalnych (nazwa użytkownika, email) wyłącznie aby wysłać użytkownikowi infromacje, o które prosi, a także w celu kontaktu z użytkownikami w sprawach związanych ze stroną BEERPUBS. Dla celu analizy statystycznej BEERPUBS posługuje się danymi w formie skonsolidowanej (łącznej) i NIE ujawnia w statystykach żadnych osobistych informacji dających możliwość identyfikacji danej osoby. BEERPUBS może publikować tylko skonsolidowane dane statystyczne.

 

Ujawnianie Twoich informacji

BEERPUBS NIE ujawni osobom trzecim Twoich danych osobowych (takich jak Twoja nazwa użytkownika i email) w sytuacjach innych niż wymienione poniżej:

 

(a) zaistniał ku temu wymóg prawny,
(b) w celu racjonalnego wyegzekwowania swoich praw,
(c) w celu identyfikacji i rozwiązania problemów technicznych,
(d) przy rozważaniu skarg którejkolwiek ze stron dotyczących BEERPUBS.pl.

Dane osobowe użytkowników są przetwarzane i wykorzystywane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883).

 

Informacje dotyczące piw i browarów oraz uaktualnień

Po Twojej rejestracji możemy od czasu do czasu wysłać Ci email na temat uaktualnień na stronie czy też nowości na temat piw, browarów i ofert pubów. W każdej chwili będziesz mógł poinformować nas, że rezygnujesz z subskrypcji, klikając odpowiedni przycisk znajdujący się z każdym emailu.

 

Przechowywanie Twoich danych

BEERPUBS przechowuje dane użytkowników na obszarze Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Dane są przechowywane w bezpiecznych warunkach, z zachowaniem wszelkich rozsądnych środków ostrożności, mających na celu powstrzymanie wszelkich nieuprawnionych osób od dostępu do danych.

 

Hasła

Użytkownik powinien zachować swoje hasło tylko dla swojej wiadomości. Nie powinno się wyjawiać hasła innym użytkownikom.

 

Twoje prawa

Użytkownik może o każdej porze skontaktować się z nami pod adresem support@BEERPUBS.pl, w celu usunięcia przez nas wszelkich informacji, jakie na jego temat posiadamy. Wskazane jest okresowe sprawdzanie przekazanych nam danych, aby pozostawały wiarygodne i aktualne.

 

Prawo wprowadzania poprawek

BEERPUBS rezerwuje sobie prawo wprowadzania zmian w naszej polityce prywatności wedle własnego uznania. Wszelkie zmiany będą zamieszczane na tej stronie. Zachęcamy do regularnego sprawdzania, czy wprowadzono jakieś modyfikacje. Ciągłe korzystanie ze strony przez użytkownika uznane zostanie za akceptację wszelkich zmian w polityce prywatności.

Kontakt

Wszelkie pytania i wnioski dotyczące naszej polityki prywatności można wysyłać na support@BEERPUBS.pl lub adres: BEERPUBS.pl, ul. Celna 13/16, 30-507 Kraków, Polska.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

made by Inventcom | BEERPUBS.PL © Copyright 2012 - 2016